טכנאי בר מים – צוות טכנאים

אנו בחברת אגם המים מלווים את קהל לקוחותינו לכל אורך הדרך, החל מתחילת תהליך רכישת מתקן המים ועד לטיפול בבעיה הכי קטנה.

אנו מעמידים שירות טכנאי בר מים מקצועי מסביב לשעון ובפריסה ארצית לקהל לקוחותינו לטובת מתן שירות מהיר ויעיל בכל מקרה של תקלה במתקני המים.

צוות הטכנאים שלנו הנו מיומן ומקצועי, בעלי ידע וניסיון בתפעול ותיקון מתקני המים השונים, ממוקמים בפריסה ארצית על מנת שניתן יהיה לתת מענה מהיר ואיכותי ללקוחותינו הרבים.

תוכלו להיות בטוחים כי בעת רכישת מתקני מים או מוצרים מחברתנו, תקבלו שירות מלא ואיכותי לאורך כל הדרך!


החלפת מסננים

מיני בר ובר מים רצפתי וכל מתקני מים ומערכות סינון, דורשים מסננים לטובת סינון מי הברז וקבלת מים צלולים ונקיים.

לכל מיני בר  או בר מים יש הוראות תפעול משלו כמו גם שוני בזמן הנדרש בין כל החלפת מסנן וכיצד יש לטפל בהם. האבנית והלכלוך הרב שיש במי הברז, מצטברים במסננים אלו ולכן כל תקופה מסוימת, יש להחליף את המסנן על מנת לאפשר לבר מים לסנן את מי השתייה שלנו בצורה יעילה ואיכותית אשר תאפשר לנו להינות ממים צלולים ונקיים.

אנו בחברת אגם המים, מציעים שירותי החלפת מסננים לכל הברי מים שיש כיום בישראל כגון בר מים רויאל,  בר מים אולימפיק, בר מים טייגר בר מים אנג"ל ,בר מים גולד , בר מים פרימיום , בר מים קומפקט, בר מים דור 4 , בר מים אטלנטיס, קולר קר ,וכמו כן גם למתקני תמי 4 אלקטרה ועוד… אחד הטכנאים המקצועיים שלנו יגיע למקום הרצוי עם המסנן המתאים למתקן שברשותכם ויבצע החלפת מסננים בעבורכם.

התקשרו עוד היום לשירות הלקוחות שלנו אשר יטפלו בפנייה שלכם במהירות וישלח אליכם טכנאי שירות מקצועי ואדיב להחלפת מסננים לכל סוגי ברי המים שיש כיום בישראל.

טכנאי תמי 4

More...