שירות טכנאי

דבר ראשון - שירות

כיום, ברוב הבתים והמשרדים קיים בר מים. בין אם זה תמי 4 או בר מים מסוג אחר הוא צריך תחזוקה כמו כל מכשיר חשמלי אחר שיש בבית.

אנו יודעים, שהשימוש בבר מים גובר במהלך הקיץ והרבה מהמכשירים צריכים לעבור תחזוקה ותיקונים במשך כל השנה.
לעתים, מתקן המים יכול להתקלקל, או שיש צורך בהחלפת נורה או סנן.

חשוב לדעת, במידה ומתקן המים שלכם לא עובד כראוי, מי השתייה יהיו פחות נקיים ובריאים לשתיה.

אצלנו – ב ״אגם המים״ –  הוכשרו טכנאים לתיקון תמי 4, ומתקני מים שונים למתן פתרונות איכותיים ללקוחות.

הזמנת טכנאי עבור תיקון המכשיר הינה פעולה פשוטה המצריכה מכם טלפון פשוט, ויגיע אליכם הביתה טכנאי בר מים מנוסה אשר יפתור עבורכם את הבעיה במכשיר בצורה יעליה ואמינה.

הטכנאים שלנו מוכשרים לתיקון תקלות כבר מעל עשור! ולכן ידעו לתפעל כל תקלה בכל מכשיר

החלפת מסננים

מיני בר ובר מים רצפתי וכל מתקני מים ומערכות סינון, דורשים מסננים לטובת סינון מי הברז וקבלת מים צלולים ונקיים.

לכל מיני בר או בר מים יש הוראות תפעול משלו כמו גם שוני בזמן הנדרש בין כל החלפת מסנן וכיצד יש לטפל בהם. האבנית והלכלוך הרב שיש במי הברז, מצטברים במסננים אלו ולכן כל תקופה מסוימת, יש להחליף את המסנן על מנת לאפשר לבר מים לסנן את מי השתייה שלנו בצורה יעילה ואיכותית אשר תאפשר לנו להינות ממים צלולים ונקיים.

אנו בחברת אגם המים, מציעים שירותי החלפת מסננים לכל הברי מים שיש כיום בישראל כגון בר מים רויאל, בר מים אולימפיק, בר מים טייגר בר מים אנג"ל ,בר מים גולד , בר מים פרימיום , בר מים קומפקט, בר מים דור 4 , בר מים אטלנטיס, קולר קר ,וכמו כן גם למתקני תמי 4 אלקטרה ועוד… אחד הטכנאים המקצועיים שלנו יגיע למקום הרצוי עם המסנן המתאים למתקן שברשותכם ויבצע החלפת מסננים בעבורכם.

התקשרו עוד היום לשירות הלקוחות שלנו אשר יטפלו בפנייה שלכם במהירות וישלח אליכם טכנאי שירות מקצועי ואדיב להחלפת מסננים לכל סוגי ברי המים שיש כיום בישראל.

אז במידה ונתקלתם בבעיה מסויימת בתמי 4, בבר מים, בקולר שיש לכם בבית או במשרד, התקשרו אלינו ובקשו תיקון תמי 4, בין אם זה החלפת סננים למתקן המים או תיקון תקלה קשה יותר.

טכנאי תמי 4

אגם המים״ הינה חברה המתמחה בהתקנה ותיקון מכשירי תמי 4, אנו מכירים את כל סוגי התקלות במכשירי תמי 4 ומסוגלים לפתור אותן. הזמינו טכנאי לתיקון תמי 4, ועוד היום תוכלו לשתות מים נקיים יותר.

גלילה למעלה