החלפת סננים

לכל מתקן מים אשר מטרתו לספק מים צלולים ואיכותיים, יש סננים. לכל מתקן יש סנן אחר בהתאם למוצר, חברה, גודל ועוד. לכל מתקן יש הוראות הפעלה שונות אחר מספקות מידע חיוני אודות תפעול מתקן המים, טיפול בסננים ומידת הצורך בהחלפתם. אי החלפת סננים בהתאם לתקנות, תגרום לתפקוד לא תקין של המתקן מה שיביא לכך שלא יתקבלו מים צלולים ואיכותיים ולכן החלפת סננים היא דבר חשוב וחיוני שיש להתמיד ולהחליף במידת הצורך.

סננים שלא הוחלפו או לא נוקו, בעצם לא מאפשרים סינון איכותי של המים שכן הלכלוך והאבנית שמצטברים בסננים, מונעים מסינון איכותי של המים ולכן ניקוי הסננים והחלפתם בזמן הדרוש, תאפשר לנו להנות ממים נקיים וצלולים כל הזמן.

חשוב לשים לב כי לא די רק בהחלפת סננים אלא יש לבחור את הסנן המתאים למתקן המים שברשותכם. כל מתקן מים, דורש סנן מסוים המתאים במיוחד לו, הן מבחינת הגודל, כמות, יצרן ועוד. תמיד ניתן להתייעץ עם אנשי מקצוע בדבר החלפת סננים, אופן הטיפול והניקוי בהם וכמובן מהיכן ניתן להזמין סננים בהתאם למתקן המים שברשותכם.

טיפול נכון, תחזוקה מתאימה וסננים תואמים, יבטיחו לכם אספקת מים צלולים ואיכותיים לכל אורך הדרך. החלפת סננים לא תמיד פשוטה ולכן אנו מציעים שירות החלפת סננים לקהל לקוחותינו. אנו נספק סננים מתאימים למתקן המים שברשותכם ונדאג להחלפת סננים על מנת שתוכלו להמשיך ולהנות ממים צלולים וטעימים.

אז איזה מיני בר אתה?

מתקני מיני בר הפכו פופולריים ומבוקשים בקרב קהל הלקוחות בשוק הפרטי. רבים מעוניינים להנות ממים צלולים וטעימים מדי יום בסביבה הביתית ומוכנים לשלם לא מעט בעבורם. כיום, יש מגוון רחב של מיני בר לבית. לא רק הגדלים שונים אלא גם העיצוב והצבעים של מתקני המיני בר יפים ומרשימים. אין פלא שרבים מבולבלים מהשפע הקיים ואינם יודעים איזה מתקן מיני בר לרכוש ומה יתאים להם. אז איזה מיני בר אתה?

הנה כמה טיפים שיוכלו לעזור לכם בעת רכישת מתקן מיני בר ביתי:

  • בדקו אם גודל מתקן המיני בר מתאים למטבח שלכם או לפינה בה אתם מעוניינים להניח אותו.
  • בדקו האם המתקן נגיש לכם ונוח לשימוש, הן מבחינת הגודל והן מבחינת ההספק.
  • בדקו כל כמה זמן יש לנקות או להחליף את הסננים, מה עלותם של הסננים וכמה זמן דרוש לתחזוקה.
  • בדקו מה השירותים הנוספים אותם מספקת החברה ממנה רכשתם את המיני בר הביתי.
  • בדקו כמה זמן דרוש להרתחת מים במתקן המיני בר בו אתם מעוניינים.
  • בדקו אם יש עלויות נוספות כגון התקנה, החלפת סננים וכדומה.
  • גם אם מצאתם מתקן מיני בר ביתי שעונה על כל הדרישות, אל תשכחו לערוך השוואת מחירים אשר כוללים לא רק את העלות של מתקן המיני בר הביתי אלא גם עלויות של התקנה, שירותי טכנאים, החלפת סננים ועוד.

כמובן שעיצוב וצבע המתקן גם כן משפיעים על ההחלטה אך חשוב תחילה לבדוק את תכונות המתקן ולהשאיר את המראה לסוף.

גלילה למעלה