מתי יודעים שכדאי לקנות מיני בר

האם יש למים בברז המטבח טעם מוזר או גוון מעט עכור? האם אתם סובלים מאבנית בריכוז גבוה במי השתייה מהברז? האם גם אתם ממשיכים לסחוב שישיות של מים מינרליים מהסופר ומתמודדים עם המשקל הרב? ובכן, נראה שהגיע הזמן להתקדם ולשפר את איכות המים בבית ואת איכות חייכם. כל שעליכם לעשות הוא לבחור מיני בר איכותי בעיצוב מרהיב המתאים למטבח בביתכם, וכך תוכלו לשנות את הרגלי השתייה שלכם ושל הילדים, ליהנות ממים צלולים, נקיים, בריאים וטעימים, וממכשיר קומפקטי המאפשר לכם גם ליהנות ממים חמים או רותחים בלחיצת כפתור פשוטה.

בחירת מתקן מים לבית

שוק המים בישראל מגלגל מיליונים מדי שנה וישנה תחרות בין היצרנים והמשווקים, לכן הצרכן הישראלי נהנה ממחירים נוחים של מיני בר שונים. אם חשוב לכם לשתות מים איכותיים ללא משקעים ורעלנים, כדאי לכם למהר ולרכוש מיני בר לבית. המתקן היעיל מסנן את כל הלכלוכים והחיידקים מהמים ומאפשר לכם לשמור על בריאותכם ועל בריאות הילדים.

את המתקן ניתן להציב על השיש, בסמוך לנקודת חשמל ולברז המים מתחת לכיור. יש גם מתקנים ייעודיים המגיעים עם סטנד, וניתן למצוא בשוק שלל דגמים בעיצובים מרהיבים ומקוריים. בר מים לבית יש לבחור בהתאם לאפיון הצרכים שלכם – כדאי לדעת כי לכל מתקן יש מערכת סינון וטיהור מעט שונה, לכן כדאי לערוך סקר שוק מקיף כדי להבין מהם ההבדלים בין המתקנים השונים, ומומלץ לטעום מים ממספר מתקנים כדי להגיע להחלטה איזה מיני בר לרכוש לביתכם.

מיני בר – עם או ללא סודה

יצרנים מסוימים החלו לשווק בשנים האחרונות מתקני מים לבית או למשרד הכוללים ברז מים חמים, אופציה למים רותחים בלחיצה קלה וברז סודה. אם אתם אוהבים סודה ומשקאות מוגזים אך מעוניינים לשנות את הרגלי השתייה שלכם ושל הילדים, כדאי לדעת כי בחירת דגם של מיני בר בעל ברז סודה תאפשר לכם להיגמל מכל המשקאות המוגזים וליהנות מסודה טרייה וטעימה, ובעיקר ממים איכותיים ובריאים. הילדים יכולים להמתיק מעט את המשקה שלהם בעזרת סירופ כמו פטל, אך לבטח תגלו כי גם הם יבחרו מרגע הגעת המתקן לבית ללגום רק מים, ומדי פעם גם סודה.

אז מתי יודעים שהגיע הזמן לקנות מיני בר לבית? התשובה משתנה בהתאם למאפייני המשפחה, אך ברגע שנמאס מאיכות המים הירודה בארץ, כנראה הגיע הזמן הנכון, במיוחד אם עד כה נהגתם לסחוב שישיות של בקבוקי פלסטיק עם מים מינרלים. המתקן הביתי יתרום לבריאותכם ויאפשר לכם ליהנות ממתקן קומפקטי ומעוצב בעל ממשק ידידותי ושלל אופציות מתקדמות.

מיני בר

גלילה למעלה