מה חשוב בקניית בר מים

אם בעבר כולנו היינו חייבים לרכוש בקבוקי מים על מנת שנישאר רוויים במהלך היום, הרי שכיום זה כבר איננו המצב. שלל בתי העסק מציעים מים באופן חופשי וכמות ההולכת וגדלה של בתי אב מצטיידים בברי מים משוכללים הולכת וגדלה, מה שהופך את בקבוקי הפלסטיק לכמעט מיותרים. היתרונות של המהלך הזה הן רבים, החל ברמה הכלכלית וכלה ברמה האקולוגית. אם גם אתם רוצים להצטרף למהפכה הזו, בין אם בגלל שנמאס לכם לסחוב בקבוקים ובין אם בגלל שאתם פשוט רוצים מים קרים, חמים או מוגזים זמינים תמיד, אתם בחברה טובה.

בבואכם לרכוש בר מים, חשוב להבין שמדובר בהחלטה משמעותית. מדובר על הוצאה כספית לא קטנה, אך מאוד משתלמת. בנוסף, מדובר על מכשיר שילווה אתכם לאורך זמן רב ושהחיבור שלו לבית שלכם כרוך בהתקנה מורכבת, ולכן הוא אינו משהו שניתן להחליף בקלות. יש הרבה נקודות שכדאי לשקול לפני שבאים לקנות בר מים ובמאמר הזה יפורטו כמה מהן.

מה לבדוק?

כמו לפני קניית כל מכשיר חשמלי, חשוב למפות בדיוק הרב ביותר את הצרכים והציפיות שלכם ממנו. אין דין בר מים שמיועד לעמוד בלובי של קופת חולים כזה של בר מים שישמש משפחה של שלוש נפשות, ואין דין בר מים שנועד עבור בית עסק יוקרתי ונחשב כדין זה שנועד לשימוש ביתי בלבד.  חברות רבות מציעות ברי מים למכירה במגוון עצום של דגמים, והמבחר יכול לבלבל לעיתים.

ראשית, בהנחה שמדובר בקניית מיני בר , בדקו האם יש לכם את המקום הדרוש בשבילו. בר מים תופס שטח, בין אם על השיש או על מתקן ייעודי, וחשוב לוודא שיש עבורו מקום לפני שמזמינים אותו. בר מים שבסופו של דבר יכביד עליכם יותר מאשר יועיל לכם לא יהיה שווה את ההשקעה בו.

שנית, אם אתם משפחה שומרת שבת או לחילופין בר המים עתיד לשמש שומרי שבת, כנראה שתרצו לבחור דגם המותאם במיוחד לשומרי שבת. פיתוחים טכנולוגיים עדכניים אפשרו את הייצור של דגמים כגון נוגה שבת שמאפשרים גם לשומרי שבת להשתמש בברי מים בשבת, המספקים מים קרים וחמים.

שלישית, חשוב להבין מי הולך להשתמש במיני בר וכמה פונקציות אתם רוצים שיהיו לו. המגוון העצום של האפשרויות פותח בפניכם עולם שלם של מצבים ונתונים שבהם אתם יכולים להשתמש על מנת להתאים את בר המים בדיוק לצרכים שלכם. בין אם אתם מחפשים בר מים שבו ניתן להתאים את הטמפרטורות כפי שאתם רוצים אותן, כזה עם מנגנון בטיחות נגד ילדים, בר מים סודה או כל דבר אחר, כיום תוכלו למצוא כמעט כל מה שתחפצו בו. חבל להתפשר אם אתם יכולים לקבל בדיוק מה שאתם רוצים.

אולי יעניין אותך גם: בר מים במבצע, קולר מים קרים, בר מים צלול , מתקן מים ביתי

גלילה למעלה