איזה מיני בר מומלץ לקנות?

כל כך הרבה סוגים ודגמים מקשטים את השיש במטבח, הדלפק במשרד ופינת ההמתנה, עד שאין לנו באמת מושג מי מהם עדיף על פני מי, אילו צרכים עליו לשרת בעבורנו ולמה פונקציות כאלה או אחרות צריכות לעניין אותנו בבואנו למזוג בסך הכל כוס מים.

יתרונותיו של בר המים הביתי

שלל חברות כבר גילו את הערך והרלוונטיות הגבוהה של מתקנים לשתייה עצמית. היכולת להעמיד מתקן לשתייה מול העיניים, לא רק שהופך את אופן השתייה לבריא יותר (על פני מי הברז) אלא גם מעודד את המודעות לשתיית מים נבונה ועקבית שחיונית לנו בעיקר בגלל עומסי החום של הקיץ, אך נחוצה לנו מאוד גם בחורף: תחושת הצמא פוחתת כשקר ואנו לא מרגישים כיצד המחסור במים משפיע על העייפות ותחושת הנמנום, כאבי הראש והלחצים באוזניים והתכווצויות השרירים הנפוצות והשנואות של העונה.

כל חברה המציעה בר מים ביתי כוללת מספר דגמים או סוגים שמשתנים מבחינה פונקציונלית ועיצובית, כאשר הבחירה בחברה עצמה כמו תמי 4 או אלקטרה, אמורה לספק לנו שירות איכותי, חלפים בזמן (למשל פילטר שהחברה שולחת ללקוח עוד לפני שיפוג תוקף הישן), אחריות מלאה וכמובן מחיר טוב, בייחוד סביב השקת מתקנים חדשים ופינוי מדפים על ידי פרסום בר מים במבצע מהקולקציה הקודמת. אז מנוגה שבת ועד מיני בר מעיינות – איזה מיני בר הכי מומלץ לקנות?

מתקני המים המומלצים ביותר

מיני בר נוגה שבת: מתקן שומר שבת ומאושר לשימוש על ידי בד"צ. התפעול פשוט ואינטואיטיבי וכל הוראה ופעולה מוצגת על פני מסך  LCD.

יתרונות: ארבעה מצבי מזיגה כולל רתיחה מלאה (extra hot), ברז ביטחון ותפוקת מים של 200 כוסות מים חמים ו-60-70 כוסות מים קרים מידי שעה!

מיני בר אנגל: מתחבר ישירות לנקודת המים ומכיל עיצוב אופנתי וטווח צבעים רחב.

יתרונות: בטיחותי – מיכל מבודד נירוסטה אלחלד וגוף חימום חיצוני וברז בטחון, צג דיגיטלי מתקדם ומערכת פיקוד שבת (בר מים שומר שבת).

מיני בר רויאל מתחבר ישירות למערכת המים הביתית ומכיל פונקציות נוחות במיוחד לתפעול לרבות ברז שלישי למים פושרים.

יתרונות: מגיע במבחר צבעים, מיכל מבודד מנירוסטה אלחלד וגוף חימום חיצוני, הפעלה חלקה ופשוטה ופיקוד שבת למים קרים.

מיני בר קומפקט: בר המים הקטן בעולם – 33 ס"מ בלבד!

יתרונות: מערכת חכמה המציגה את כמות המים שהופקה, חיישן חיסכון בחשמל, מנגנון מניעת הצפות המפסיק את פעולת המזיגה אם נמשכה מעל 40 שניות, זיהוי תקלות, בידוד המיכל ו-3 שכבות צבע אנטי בקטריאלי עמיד במיוחד.

קליר בר: מתקן בעיצוב אלגנטי ומערכת מהמתקדמות בעולם, מסך טאצ' פשוט ונוח לתפעול, מצב חיסכון בחשמל, הרתחה מלאה והגנת ילדים.

יתרונות: מיכל מבודד, מגש נמוך למילוי בקבוקים וסירים עם אופציה אוטומטית של מילוי 1 ליטר ומסנן ייחודי שיודע להתמודד עם חול, חלודה, אבנית וכד'.

גלילה למעלה